Letní kemp pro děti a dospělé 2022

Zpět na výpis akcí

Termín: 19.8.(Pá)- 26.08.2022 (Pá)

Začátek: pátek 19.8., registrace 15-17 hodin
Konec: pátek 26.8. snídani. V 10 hodin musíme tábořiště předat.

Letos již 12. ročník v panenské přírodě!!!

Připravujeme pro Vás opět zajímavý program.

Letní kemp pro rodiče s dětmi i bez dětí, zkrátka všechny, kteří mají chuť kempovat u lesa v krásné přírodě v Suchém Dolu u Broumovských stěn, nedaleko od Teplicko-adršpašských skal.

Kdo bude mít zájem, může si každé ráno zacvičit pod širákem, přes den podniknout na výlet do okolních lesů, Broumovských skal, Adršpachu či skal v nedalekém Polsku.

Dospělí budou mít po večeři zpestření ve formě zajímavých přednášek, vzájemnému si vyměňování zkušeností, zpívání u táborového ohně aj.

Ubytování je ve stanech s dřevěnou podsádkou ve vlastních spacácích, s kvalitní makrobiotickou stravou (3x denně pro dospělé, 4-5x denně pro děti). V areálu je sociální zázemí táborového typu, kuchyň a společenský prostor. Blízko tábora se nachází rybník ke koupání.

Akce je ryze odpočinkového charakteru!

Opět bychom rádi podpořili společnou tvořivost. Vyzýváme proto všechny, kteří se chtějí aktivně podílet svoji tvořivostí či chutí seberealizace a zpestřit společně strávené chvilky, aby se nám určitě ozvali, napsali nám svoje představy, jsou vítáni! Aktivní účastníci jako každý rok budou zvýhodněni.

Cena:
Nečlenové platí kurzovné, členové platí účelový členský příspěvek. Využijte rodinného členství a pak celá rodina v jedné domácnosti může jet za členskou cenu.

Členové platí 3 400 Kč a nečlenové 3 800 Kč.
Při včasném přihlášení je cena 3 200 Kč pro členy a 3 500 Kč pro nečleny!

Speciální cena pro členy a jejich rodiny: při přihlášení 4 a více osob platí pouze 3000 Kč za osobu při včasném přihlášení.

Děti do 3 let zdarma.

Pro členy: Děti do 4 let jen hradí poplatek za stravu. Pro početnější rodiny - 5. a další dětský člen rodiny platí jen poplatek na stravu.

Napište nám prosím do poznámky jména dětí a jejich věk. Případně i další informace, které považujete za důležité, abychom věděli.

Při platbě zálohy bude doplatek uhrazen na místě. Záloha je nevratná a slouží k pokrytí nákladů spojených s pronájmem kempu a organizací.

POZNÁMKA K OBJEDNÁVCE: Je možnost objednat si platbu celé akce, nebo jen zálohu. Nevkládejte do objednávky obojí!

Platební údaje Vám přijdou emailem po odeslání objednávky. V případě zaplacení zálohy se doplatek zaplatí na místě.

K této akci lze objednat:
Do poznámky připište jména, ročníky, pohlaví a další info k ubytování pro všechny v objednávce.
NázevCena
Člen - nevratná záloha S 1000 Kč
Nečlen - nevratná záloha S 2000 Kč
Člen - účelový členský příspěvek 3400 Kč
Nečlen - kurzovné 3800 Kč
Člen - účelový členský příspěvek od 4 osob 3100 Kč