Letní kemp pro děti a dospělé 2017

Zpět na výpis akcí

Termín: 19.8.(So)- 26.08.2017 (So)

Začátek: sobota 19.8., registrace 15-17 hodin
Konec: sobota 26.8. snídani. V 10 hodin musíme tábořiště předat.

Letos již 8. ročník v panenské přírodě!!!

Připravujeme pro Vás opět zajímavý program (v roce 2016 jsme sjížděly na raftu Nysu Klodzkou)


Letní kemp pro rodiče s dětmi i bez dětí, zkrátka všechny, kteří mají chuť kempovat u lesa v krásné přírodě v Suchém Dolu u Broumovských stěn, nedaleko od Teplicko-adršpašských skal.

Kdo bude mít zájem, může si každé ráno zacvičit pod širákem. Po snídani mohou rodiče přenechat své děti zkušeným vedoucím a jít na výlet do okolních lesů, Broumovských skal, Adršpachu či skal v nedalekém Polsku.

Na děti čekají staří i noví kamarádi, se kterými mohou hrát zábavné hry a vyrábět nejrůznější věci. Pro děti připravujeme pestrý a zábavný program, tvořivé dílničky a spoustu překvapení.

Dospělí budou mít po večeři zpestření ve formě zajímavých přednášek, vzájemnému si vyměnování zkušeností, zpívání u táborového ohně aj.

Ubytování je ve stanech s dřevěnou podsádkou ve vlastních spacácích, s kvalitní makrobiotickou stravou (3x denně pro dospělé, 4-5x denně pro děti). V areálu je sociální zázemí táborového typu, kuchyň a společenský prostor. Blízko tábora se nachází rybník ke koupání.

Akce je ryze odpočinkového charakteru!

Opět bychom rádi podpořili společnou tvořivost. Vyzýváme proto všechny, kteří se chtějí aktivně podílet svoji tvořivostí či chutí seberealizace a zpestřit společně strávené chvilky, aby se nám určitě ozvali, napsali nám svoje představy, jsou vítáni! Aktivní účastníci jako každý rok budou zvýhodněni.

Cena:
Nečlenové platí kurzovné, členové platí účelový členský příspěvek. Využijte rodinného členství a pak celá rodina v jedné domácnosti může jet za členskou cenu.

Členové platí 3 300 Kč a nečlenové 3 600 Kč.
Při včasném přihlášení je speciální sleva 2 980 Kč pro členy a 3 280 Kč pro nečleny!

Speciální cena pro členy: při přihlášení 4 a více osob platí pouze 2880 Kč za osobu.

Děti do 2 let zdarma.

Pro členy: Děti do 3 let jen hradí poplatek za stravu. Pro početnější rodiny - 5. a další dětský člen rodiny platí jen poplatek na stravu.

Napište nám prosím do poznámky jména dětí a jejich věk. Případně i další informace, které považujete za důležité, abychom věděli.

Při platbě zálohy bude doplatek uhrazen na místě. Záloha je nevratná a slouží k pokrytí nákladů spojených s pronájmem kempu a organizací.

POZNÁMKA K OBJEDNÁVCE: Je možnost objednat si platbu celé akce, nebo jen zálohu. Nevkládejte do objednávky obojí!

Platební údaje Vám přijdou emailem po odeslání objednávky. V případě zaplacení zálohy se doplatek zaplatí na místě.

K této akci lze objednat:
Do poznámky připište jména, ročníky, pohlaví a další info k ubytování pro všechny v objednávce.
NázevCena
Nečlen - kurzovné 3600 Kč
Člen - účelový členský příspěvek 3300 Kč
Člen - účelový členský příspěvek od 4 osob 2880 Kč
Člen - nevratná záloha S 1000 Kč
Nečlen - nevratná záloha S 1000 Kč