Nápověda k objednávkám

Zpět

Tato stránka by Vám měla pomoci v začátcích. Slouží totiž jako průvodce objednávkou od A do Z. Po pozorném pročtení tohoto textu by mělo být vytvoření objednávky hračka.

Shrňme si postup do následujících kroků:
 1. Abyste mohli objednávat a přihlašovat se na akce, musíte být přihlášeni.
 2. Po přihlášení uvidíte obrazovku Mé objednávky.
 3. Objednávka může být buď otevřená nebo uzavřená. Uzavřené objednávky už nelze měnit a jejich detaily můžete sledovat v dolní části stránky Mé objednávky. Otevřenou objednávku můžete mít v každou chvíli nejvýše jednu. Do otevřené objednávky můžete přidávat (a ubírat z ní) různé položky (např. kurzovné, poplatky za členství...)
 4. Pokud tedy chcete začít objednávat, klikněte na odkaz Založit novou objednávku. Tím Vám vznikne nová otevřená objednávka (pozor - otevřenou objednávku lze mít v systému pouze jeden den, pokud by tam byla déle, systém ji automaticky zruší!)
 5. Po založení objednávky se vydejte na stránku Akce Makrobioklubu. Zde si můžete vybírat akce, ke kterým chcete nakupovat. Kliknutím na název libovolné akce se dostanete na její detail.
 6. V detailu akce se zobrazují položky, které lze objednat, jejich ceny a možnost vložit ke každé položce poznámku. Vepište do příslušných políček objednávané množství jednotlivých položek.
 7. Když už máte u vybrané akce vyplněna požadovaná množství, klikněte na tlačítko Přidat k objednávce. Budete přesměrováni na stránku Mé objednávky a rovnou zde uvidíte, že se vyplněné položky přidaly do Vaší otevřené objednávky.
 8. Opakováním předchozích tří kroků můžete do jedné objednávky přidat položky z více akcí.
 9. Když už jste s objednávkou spokojeni, stiskněte na stránce Mé objednávky tlačítko Uzavřít a odeslat objednávku. Tato akce je závazná, po jejím provedení Vám bude zaslán email s podrobnostmi o platbě a objednávku můžete považovat za hotovou.
 10. Zbývá už jen zaplatit příslušný obnos podle instrukcí v zaslaném emailu (obvykle byste měli platbu odeslat do 3 dnů od uzavření objednávky).
 11. Až peníze za objednávku dorazí na náš účet, uvidíte ve výpisu na stránce Mé objednávky v příslušném řádku pod sloupečkem "Datum přijetí platby" datum, kdy jsme platbu přijali. O přijetí platby Vás také budeme informovat emailem. V tuto chvíli je vše hotovo.

Tipy